Jean Tinguely - zeefdruk (ook de lijst is gezeefdrukt) - Montreux 1982 - groot 110x80 cm
Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1992 |
Techniek | Varia |
Onderwerp | Religieus |
Afmetingen | 100 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Deze schilderij is van Patrick Creyghthon speciaal geschilderd voor zijn vriend Ad Jansen( mijn schoonvader). De schilderij is veel te groot voor in mijn huis te hangen. Daarom bied ik het aan voor een liefhebber die wel de ruimte heeft om het in huis of een atelier op te hangen. | |
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sint odiliënberg, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Sint Odiliënberg, Nederland |
Starttijd | 19-6-2022 om 11:56 |
Eindtijd | 25-6-2022 om 22:21 |