Patrick de Spiegelaere, litho, 37x 27 cm

Patrick de Spiegelaere, litho, 37x 27 cm kopen? Bied vanaf 40!
Patrick de Spiegelaere, litho, 37x 27 cm kopen? Bied vanaf 40!Patrick de Spiegelaere, litho, 37x 27 cm kopen? Bied vanaf 40!Patrick de Spiegelaere, litho, 37x 27 cm kopen? Bied vanaf 40!

Patrick De Spiegelaere

Geplaatst door  hugocampus

59 verkochte items
  • Patrick De Spiegelaere
TypeFotografie

Litho van Patrick de Spiegelaere. Deze litho werd in grote oplage uitgebracht vandaar de lage vraagprijs.

Deze foto werd gesigneerd en voor echt verklaard door Patrick de Spiegelaere door het nummer op de achterzijde van de litho.

verzendkosten: Nederland €15,-, België €10,-

Patrick De Spiegelaere

Geplaatst door  hugocampus

59 verkochte items

Starttijd:29-01-2014 om 18:34
Eindtijd:05-02-2014 om 18:34
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieNederland