Patty Harpenau - Nest jonge vogels

Patty Harpenau - Nest jonge vogels kopen? Bied vanaf 50!
Patty Harpenau - Nest jonge vogels kopen? Bied vanaf 50!Patty Harpenau - Nest jonge vogels kopen? Bied vanaf 50!Patty Harpenau - Nest jonge vogels kopen? Bied vanaf 50!Patty Harpenau - Nest jonge vogels kopen? Bied vanaf 50!
  • Patty Harpenau (1959)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1995
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Nest jonge vogels, een zeefdruk uit 1995. Mooie kleurrijke zeefdruk van Patty. Drukgesigneerd, zoals alle exemplaren van dit werk (al wordt het werk doorgaans aangeboden als 'handgesigneerd'). Een paar kleine vlekjes aan de rand van het blad, valt weg bij inlijsten. Zie foto's voor een indruk.
Enkele kleine vlekjes aan de randen van het blad. Geen verkleuringen, niet eerder ingelijst.
Binnen Nederland € 12,00

Patty Harpenau (1959)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  PVH
52 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
50 cm
40 cm
Starttijd12-11-2023 om 8:40
Eindtijd19-11-2023 om 20:47
Openingsbod € 50
ObjectlocatieEindhoven,  Nederland