Paul de Lussanet - Zonder titel

Paul de Lussanet - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!
Paul de Lussanet - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!Paul de Lussanet - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!Paul de Lussanet - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!Paul de Lussanet - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!Paul de Lussanet - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!
  • Paul de Lussanet (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Grafiekblad uit 1994. Oplage 184/200.
Afmeting afbeelding 36 x 28 cm.
Bladmaat 65 x 50 cm.
Perfecte conditie.

Ivm afmeting alleen verzending in Nederland tegen hoger tarief. (€17,50)
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50

Starttijd8-2-2024 om 21:51
Eindtijd17-2-2024 om 21:58
Openingsbod € 49
ObjectlocatieUden,  Nederland