Paul Indrek Kostabi - Paul Kostabi. -Mr. What- Giclee op katoenpapier. 2013. Handgesigneerd.

Paul Indrek Kostabi - Paul Kostabi. -Mr. What- Giclee op katoenpapier. 2013. Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 65!
Paul Indrek Kostabi - Paul Kostabi. -Mr. What- Giclee op katoenpapier. 2013. Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 65!Paul Indrek Kostabi - Paul Kostabi. -Mr. What- Giclee op katoenpapier. 2013. Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 65!
  • Paul Indrek Kostabi (1962)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2013
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

PAUL KOSTABI.  01.10.1962 Whittier (USA)

Titel: Mr. What. Samen uitgebracht met Mrs. Who in 2013.

Materiaal: Giclee op zwaar handwoven cottonpaper.

Afmetingen blad: 60.0 x 46,0 cm.

Afmetingen beeld: 50,0 x 35,0 cm.

Signatuur: r.o. handgesigneerd.

Oplage: 75 en enkele e.a. Dit is een e.a.

Jaar: 2013.

Ingelijst: nee.

Conditie: In uitstekende staat.

Verzending: Door Post.nl met Track en Trace  €12,50 (binnen NL). Naar België € 20,-
Uitsluitend verzending.

Binnen Nederland € 11,99

Paul Indrek Kostabi (1962)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Bertha04
115 verkochte items
46 cm
60 cm
Starttijd23-6-2018 om 11:03
Eindtijd29-6-2018 om 20:01
Openingsbod € 65
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVoorschoten,  Nederland