Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2013 |
Techniek | Giclée |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
PAUL KOSTABI. 01.10.1962 Whittier (USA)
Titel: Mr. What. Samen uitgebracht met Mrs. Who in 2013.
Materiaal: Giclee op zwaar handwoven cottonpaper.
Afmetingen blad: 60.0 x 46,0 cm.
Afmetingen beeld: 50,0 x 35,0 cm.
Signatuur: r.o. handgesigneerd.
Oplage: 75 en enkele e.a. Dit is een e.a.
Jaar: 2013.
Ingelijst: nee.
Conditie: In uitstekende staat.
Verzending: Door Post.nl met Track en Trace €12,50 (binnen NL). Naar België € 20,-
Uitsluitend verzending.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.