PAUL LOUIS VAN DEN BERGH (1967- ) Gouache - "Alternatief" - Gesigneerd

PAUL LOUIS VAN DEN BERGH (1967- ) Gouache - "Alternatief" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 95!

Paul Louis van den Bergh

Geplaatst door  Paul_Louis_van_den_Bergh
FA. (4)

Lid sinds 2009
152 verkochte items
  • Paul Louis van den Bergh
TypeTekening / Aquarel

Titel: "Alternatief"

Afmeting beeld: 29.7 x 21 cm

Materiaal: Gouache op Schut 180 g/m zuur-vrij papier

Jaar: 2016

Ingelijst: Nee

Conditie: In zeer goede staat.

Het is mogelijk om dit werk te inspecteren voor aankoop.

Paul Louis van den Bergh

FA. (4)

Lid sinds 2009
152 verkochte items
Starttijd:28-12-2016 om 22:22
Eindtijd:04-01-2017 om 22:22
Openingsbod€ 95
ObjectlocatieArnhem, Nederland