PAUL LOUIS VAN DEN BERGH (1967- ) Mixed Media - "The Great Song" - Gesigneerd

PAUL LOUIS VAN DEN BERGH (1967- ) Mixed Media - "The Great Song" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!

Paul Louis van den Bergh

Favoriet

Geplaatst door  Paul_Louis_van_den_Bergh
FA. (4)

Lid sinds 2009
152 verkochte items
  • Paul Louis van den Bergh

Titel: "The Great Song"

Afmeting beeld: 30 x 15 cm

Materiaal: Acryl, grafiet, potlood op zuur-vrij karton

Jaar: 2012-2015

Ingelijst: Nee

Conditie: In zeer goede staat.

Het is mogelijk om dit werk te inspecteren voor aankoop.

Verzendkosten:

Verzenden (kosten koper) PostNL Track&Trace pakket €7,50 of aangetekend €9,00.

Bezichtigen:

Bezichtigen en ophalen in Arnhem is ook mogelijk.

Paul Louis van den Bergh

FA. (4)

Lid sinds 2009
152 verkochte items
Starttijd:26-11-2015 om 21:50
Eindtijd:10-12-2015 om 21:50
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieNederland