Pelukis Djuprijany - Gunung Salak, olieverf op doek

Pelukis Djuprijany - Gunung Salak, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 19,00

Andere items

Pelukis Djuprijany - Gunung Salak, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!Pelukis Djuprijany - Gunung Salak, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!Pelukis Djuprijany - Gunung Salak, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!Pelukis Djuprijany - Gunung Salak, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!Pelukis Djuprijany - Gunung Salak, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!Pelukis Djuprijany - Gunung Salak, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!

Pelukis Djuprijany

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Pelukis Djuprijany

Mooi panorama van de berg Salak (Gunung Salak) gezien vanaf Cimalati (Zuid-Bogor, Java, Indonesië) door Pelukis S. Djuprijany. Olieverf op doek, op nieuw spierraam. Gesigneerd linksonder en gesigneerd en gedateerd (1975) in verso. De laatste foto (no. 6) is afkomstig van een ander werk en hier toegevoegd als achtergrond informatie.  Het werk is in redelijke conditie; het doek is wat geribbeld en er zit een gaatje in het doek rechts op de helling van de berg (zie foto’s).

Afmetingen: 49cm x 39cm

Werk moet bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O).  De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.

Mocht ophalen echt niet lukken, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro, België - 20 euro).

Pelukis S. Djuprijany (Bogor, 1929)

Djuprijany was één van de favoriete schilders van oud-president Suharto van Indonesië en zijn schilderijen maken nog steeds deel uit van de presidentiele collectie aldaar.  Ook hangt zijn werk in veel Indonesische ambassades in het buitenland en is er werk van hem opgenomen in collecties in Nederland, de Verenigde Staten, Latijns-Amerika en Zuid-Oost Azië.

Pelukis Djuprijany

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items

Dit item is verkocht voor 19,00

Starttijd:05-11-2015 om 11:44
Eindtijd:15-11-2015 om 20:44

Biedingen (10):

PeterBoone
14 nov. / 21:35
€ 19
Kirian
14 nov. / 21:35
€ 17
PeterBoone
14 nov. / 21:35
€ 15
Kirian
14 nov. / 21:35
€ 13
PeterBoone
14 nov. / 21:35
€ 11
Kirian
14 nov. / 21:35
€ 9
PeterBoone
14 nov. / 21:34
€ 7
Kirian
14 nov. / 21:34
€ 5
PeterBoone
14 nov. / 21:04
€ 3
Kirian
5 nov. / 13:35
€ 1