Peter Handel, giclée "Stilleven met Stefanie" opl. 50 ex. - Verkocht

Peter Handel, giclée "Stilleven met Stefanie" opl. 50 ex. kopen? Bied vanaf 99!
Grafiek (handgesigneerd)

Peter Handel, giclée "Stilleven met Stefanie" opl. 50 ex. kopen? Bied vanaf 99!Peter Handel, giclée "Stilleven met Stefanie" opl. 50 ex. kopen? Bied vanaf 99!
  • Peter Handel
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige giclée van Peter Handel uit een gelimiteerde oplage van slechts 50 stuks. Handgesigneerd en genummerd. Uitgevoerd op een prachtige kwaliteit handgeschept katoenpapier.

Kunstenaar: Peter Handel
Titel:Stilleven met Stefanie
Techniek: Giclée
Papier: Handgeschept katoenpapier
Jaar: 2014
Oplage: 50 , dit is nummer 21
Gesigneerd: gesigneerd en genummerd
Beeld Formaat: 54,0 x 40,0 cm
Papier Formaat: 61,0 x 46,0 cm
Conditie: in uitstekende staat.

Verzendkosten volgens aangetekend pakket post.nl

Peter Handel

Geplaatst door  kman
61 verkochte items

Starttijd3-6-2014 om 2:02
Eindtijd8-6-2014 om 2:02
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken