Peter Heij - Face 30

Peter Heij - Face 30 kopen? Bied vanaf 55!
Peter Heij - Face 30 kopen? Bied vanaf 55!Peter Heij - Face 30 kopen? Bied vanaf 55!Peter Heij - Face 30 kopen? Bied vanaf 55!Peter Heij - Face 30 kopen? Bied vanaf 55!
  • Peter Heij (1960)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2011
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 18 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Faces
Schetsen in olieverf van gezichten van herinneringen
Olieverf op linnen

Uit de serie van 35 stuks/unica's. Deze is wat vager en sumier, zoals herinneringen kunnen zijn.
Binnen Frankrijk € 11,50
Europese Unie € 18,00
Wereldwijd € 52,50

Peter Heij (1960)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Atelierdepeintre
25 verkochte items
Alle items (13)
13 cm
18 cm