Peter Heij - Redbuds 1&2, (2) Gemengde techniek-acryl op foto

Peter Heij - Redbuds 1&2, (2) Gemengde techniek-acryl op foto kopen? Bied vanaf 75!
Peter Heij - Redbuds 1&2, (2) Gemengde techniek-acryl op foto kopen? Bied vanaf 75!Peter Heij - Redbuds 1&2, (2) Gemengde techniek-acryl op foto kopen? Bied vanaf 75!Peter Heij - Redbuds 1&2, (2) Gemengde techniek-acryl op foto kopen? Bied vanaf 75!Peter Heij - Redbuds 1&2, (2) Gemengde techniek-acryl op foto kopen? Bied vanaf 75!Peter Heij - Redbuds 1&2, (2) Gemengde techniek-acryl op foto kopen? Bied vanaf 75!Peter Heij - Redbuds 1&2, (2) Gemengde techniek-acryl op foto kopen? Bied vanaf 75!Peter Heij - Redbuds 1&2, (2) Gemengde techniek-acryl op foto kopen? Bied vanaf 75!
  • Peter Heij (1960)
Type kunstwerk Fotografie
Jaartal 2018
Techniek Handbewerkt
Stijl Realistisch
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 20 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Photo paintwork
Mixed media; Acrylic on photo
In excellent condition, ready to hang
Two works with the same subject;
Redbuds 1;
(with gold paint)
30 x 20 cm , 2018
Redbuds 2;
20,5 x 12,7 cm, 2023
Binnen Frankrijk € 12,00
Europese Unie € 18,00
Wereldwijd € 52,00

Peter Heij (1960)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Atelierdepeintre
25 verkochte items
Alle items (13)
30 cm
20 cm