Een schitterende remake van het wereldberoemde werk van Johannes Vermeer door Peter Klashorst.
Acrylverf op bisonyl doek.
Opgespannen op een stevig aluminium frame, kan direct aan de muur.
Afmeting is 120 x 85 cm.
Hand gesigneerd door Peter.
Gezien het risico op beschadiging tijdens transport gaat het de voorkeur uit naar persoonlijk afhalen. Indien gewenst kan het doek met een koerier worden verzonden.
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zuid-beijerland, Nederland