Peter Maasdam - Landscape II

Peter Maasdam - Landscape II kopen? Bied vanaf 10!

Peter Maasdam - Landscape II

Verkoopprijs: € 45,00

Peter Maasdam - Landscape II kopen? Bied vanaf 10!Peter Maasdam - Landscape II kopen? Bied vanaf 10!Peter Maasdam - Landscape II kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1491 verkochte items
Alle items van deze verkoper (150)
  • Peter Maasdam (1962)
Jaartal2010
TechniekAcryl
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai doek van Peter Maasdam in top conditie op canvas aluminium raam gespannen van 5 cm dik en door geschilderd aan de zijkanten. Gesigneerd aan de rechters onder.Het werk wordt het liefst opgehaald in onze galerie in Gorinchem. Verzending binnen Nederland mogelijk als pakketpost maar in verband met de kwetsbaarheid liever ophalen. Naar België met koerier.

Peter Maasdam (1962)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1491 verkochte items
80 cm
60 cm

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:27-11-2019 om 12:49
Eindtijd:09-12-2019 om 20:35

Biedingen (6):

Martijn77
9 dec. / 14:29
€ 45
DucoNienke
6 dec. / 22:58
€ 40
JohannavanDijk
6 dec. / 22:58
€ 35
JohannavanDijk
6 dec. / 14:59
€ 30
paradijsje
6 dec. / 14:59
€ 25
paradijsje
6 dec. / 14:59
€ 10