Peter Maasdam - Naakt I - Verkocht

Peter Maasdam - Naakt I kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Peter Maasdam - Naakt I kopen? Bied vanaf 150!Peter Maasdam - Naakt I kopen? Bied vanaf 150!Peter Maasdam - Naakt I kopen? Bied vanaf 150!Peter Maasdam - Naakt I kopen? Bied vanaf 150!Peter Maasdam - Naakt I kopen? Bied vanaf 150!Peter Maasdam - Naakt I kopen? Bied vanaf 150!Peter Maasdam - Naakt I kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Cop
FA. (1)

12 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Peter Maasdam (1962)
Jaartal2007
TechniekAcryl
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen78 cm x 34 cm (h x b)
Lijst98 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vlot geschilderd werk van Peter Maasdam. Zwevend ingelijst in een verdiept passe-partout voorzien van glas en een warm-zilveren lijst.

Peter Maasdam (1962)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Cop
FA. (1)

12 verkochte items
52 cm
98 cm
34 cm
78 cm
Dit item is verkocht voor 143,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-10-2020 om 22:03
Eindtijd:10-01-2021 om 13:59
Ioverbeek
09 jan. / 13:04
€ 125