Peter Meijer - De Ontmoeting - Verkocht

Peter Meijer - De Ontmoeting kopen? Bied vanaf 375!

Verkoopprijs: € 375,00

Peter Meijer - De Ontmoeting kopen? Bied vanaf 375!Peter Meijer - De Ontmoeting kopen? Bied vanaf 375!Peter Meijer - De Ontmoeting kopen? Bied vanaf 375!Peter Meijer - De Ontmoeting kopen? Bied vanaf 375!Peter Meijer - De Ontmoeting kopen? Bied vanaf 375!Peter Meijer - De Ontmoeting kopen? Bied vanaf 375!

Geplaatst door  Yvonne0463

Lid sinds 2019
1 verkochte items
  • Peter Meijer (1953)
Jaartal2010
TechniekAcryl
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 80 cm (h x b)
Lijst83 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurrijk schilderij in zeer goede staat

Peter Meijer (1953)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Yvonne0463

Lid sinds 2019
1 verkochte items
83 cm
83 cm
80 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 375,00
Starttijd:07-10-2019 om 05:09
Eindtijd:15-10-2019 om 20:28
buleri
14 okt. / 23:24
€ 375