Petrus Bertius - Westphale (Westfalen). 1618 - Verkocht

Petrus Bertius - Westphale (Westfalen). 1618 kopen? Bied vanaf 20!
Petrus Bertius - Westphale (Westfalen). 1618 kopen? Bied vanaf 20!Petrus Bertius - Westphale (Westfalen). 1618 kopen? Bied vanaf 20!
  • Petrus Bertius (1565-1629)
TypePrenten voor 1900
Jaartal1618
TechniekGravure
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen8.6 cm x 12.3 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Westphale (Westfalen). Petrus Bertius, 1618.

P. Bertii. Tabularum geographicarum contractarum libri quinque, cum luculentis singularum tabularum explicationibus.
Amstelodami: C. Nicolai, 1618, Vijfde deel. Blz. 267/268.

Achterzijde tekst in het Frans. Noorden links. (Aldaar Delfzijl en Bremen. Rechts: Keulen.)

Bovenmarge deels omgekruld. Marge linksboven iets ingescheurd. Papier wat vergeeld.

Afbeelding: 8,6 x 12,3 cm.

ConditieRedelijk

Gebruikelijke ouderdomsgebreken en een klein scheurtje.

Petrus Bertius (1565-1629)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  Traiectum
FA. (1)

Lid sinds 2019
45 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
12.3 cm
8.6 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-03-2021 om 06:12
Eindtijd:14-03-2021 om 22:35
Biedingen (2)
willem00rebeek
14 mrt. / 18:26
€ 25
Len1969
14 mrt. / 12:13
€ 20