Petrus Paulus Schiedges - Langs de waterkant

Petrus Paulus Schiedges - Langs de waterkant kopen? Bied vanaf 150!
Petrus Paulus Schiedges - Langs de waterkant kopen? Bied vanaf 150!Petrus Paulus Schiedges - Langs de waterkant kopen? Bied vanaf 150!Petrus Paulus Schiedges - Langs de waterkant kopen? Bied vanaf 150!Petrus Paulus Schiedges - Langs de waterkant kopen? Bied vanaf 150!Petrus Paulus Schiedges - Langs de waterkant kopen? Bied vanaf 150!Petrus Paulus Schiedges - Langs de waterkant kopen? Bied vanaf 150!Petrus Paulus Schiedges - Langs de waterkant kopen? Bied vanaf 150!
  • Petrus Paulus Schiedges (1860-1922)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Aquarel
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst 58 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Geboren 1860 in den Haag, overleden in 1922 in Amersfoort. Opleiding Haagse School. Op dit schilderij is een bootje in het water te zien met op de achtergrond koeien en een molen.
Schilderij goed, kleine beschadiging aan lijst. Zie foto
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oosterhout, Nederland

Petrus Paulus Schiedges (1860-1922)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  antoniaderidder
Lid sinds 2022
1 verkochte items
Alle items (1)
88 cm
58 cm
80 cm
50 cm