Pierluigi Vannozzi - Iconopathia (dittico/ diptiek) - Verkocht

Pierluigi Vannozzi - Iconopathia (dittico/ diptiek) kopen? Bied vanaf 75!
Pierluigi Vannozzi - Iconopathia (dittico/ diptiek) kopen? Bied vanaf 75!Pierluigi Vannozzi - Iconopathia (dittico/ diptiek) kopen? Bied vanaf 75!Pierluigi Vannozzi - Iconopathia (dittico/ diptiek) kopen? Bied vanaf 75!Pierluigi Vannozzi - Iconopathia (dittico/ diptiek) kopen? Bied vanaf 75!Pierluigi Vannozzi - Iconopathia (dittico/ diptiek) kopen? Bied vanaf 75!Pierluigi Vannozzi - Iconopathia (dittico/ diptiek) kopen? Bied vanaf 75!Pierluigi Vannozzi - Iconopathia (dittico/ diptiek) kopen? Bied vanaf 75!Pierluigi Vannozzi - Iconopathia (dittico/ diptiek) kopen? Bied vanaf 75!Pierluigi Vannozzi - Iconopathia (dittico/ diptiek) kopen? Bied vanaf 75!
  • Pierluigi Vannozzi
TypeFotografie
TechniekPolaroid
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 29.6 cm (h x b)
Lijst29 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zie www.pierluigivannozzi.com

Werk afkomstig van Polaroid Art Italy, Castenaso (BO)
Ingelijst door Frame4U, Amsterdam

Pierluigi Vannozzi

ItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
38.5 cm
29 cm
29.6 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 78,20 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-09-2022 om 20:19
Eindtijd:01-10-2022 om 17:22
KeesKodde
30 sep. / 20:15
€ 68