Prachtig voorbeeld van Franse glaskunst uit eerste helft 1900 Dikwandige vaas met diepe insnijdingen. Zilveren applicaties van bloemenranken. Gesigneerd met P.d,Avesn made in france. Saint graal argent 980 fr.33
Nieuwstaat
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 25,00
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50