Piet Tuytel - zonder titel 2002 (gesigneerd)

Piet Tuytel - zonder titel 2002 (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 1000!
Piet Tuytel - zonder titel 2002 (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 1000!Piet Tuytel - zonder titel 2002 (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 1000!Piet Tuytel - zonder titel 2002 (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 1000!Piet Tuytel - zonder titel 2002 (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 1000!Piet Tuytel - zonder titel 2002 (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 1000!Piet Tuytel - zonder titel 2002 (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 1000!Piet Tuytel - zonder titel 2002 (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 1000!Piet Tuytel - zonder titel 2002 (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 1000!Piet Tuytel - zonder titel 2002 (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 1000!Piet Tuytel - zonder titel 2002 (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 1000!Piet Tuytel - zonder titel 2002 (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 1000!Piet Tuytel - zonder titel 2002 (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 1000!
  • Piet Tuytel (1956)
Type kunstwerkBeeld / Object
Jaartal2002
OnderwerpAbstract
Afmetingen20 x 30 x 38 cm (h x b x d)
Gewicht17000 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/1
Gesigneerd kunstwerk van Piet Tuytel

uit de serie 'Objecten 2002'
zonder titel - 2002
techniek: IJzer, gelakt / geslepen
kleur: IJzer / groen / wit

Afmeting: 30 x 38 x 20 cm
Gewicht 17 kilo

Conditie: conform conditie zoals in 2002
Herkomst: verkregen via Galerie Rob de Vries, Haarlem

Dit aangeboden werk is uniek (niet in oplage gemaakt) en is gesigneerd aan onderzijde met ‘PT01’, zie foto's.
Authenticiteit is te zien door de stukken van de oorspronkelijke Galerie en foto op de website van de kunstenaar.

Prachtig werk van Piet Tuytel (1956).
De beelden van Tuytel definiëren de ruimte. Om ruimte ‘vorm’ te geven maakt hij gebruik van bestaande voorwerpen. Uiteenlopend van pijpen en buizen tot badkuipen en stoelen. In de periode daarna werkte hij met constructiematerialen als T- en H-balken, waarvan hij de ruimtelijke werking op scherp zette met behulp van kleur en een afgewogen plaatsing op een metalen grondplaat.
Zijn werk is o.a. opgenomen in Stedelijk Museum, Amsterdam
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 40,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 120,00

Starttijd28-3-2024 om 15:06
Eindtijd7-4-2024 om 21:08
Openingsbod € 1.000
ObjectlocatieRotterdam,  Nederland