FA. (1)

Pieter Alewijns - Damesland

Pieter Alewijns - Damesland kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  Goviss

Lid sinds 2018
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Pieter Alewijns (1954)
Jaartal2018
StijlRomantisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer mooi handgekleurde collage ets op zwaar papier van Pieter Alewijns in sprekende heldere kleuren.

Ets collage, hand ingekleurd.

Pieter Alewijns (1954)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Goviss

Lid sinds 2018
verkochte items
73 cm
45 cm
Starttijd:14-12-2018 om 19:30
Eindtijd:19-12-2018 om 22:02
Openingsbod€ 300
ObjectlocatieEindhoven, Nederland