FA. (3)

Pieter Alewijns - The goblet 2

Pieter Alewijns - The goblet 2 kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Goviss

Lid sinds 2018
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Pieter Alewijns (1954)
Jaartal2018
StijlRomantisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen79 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer mooie collage ets, met de hand ingekleurd op zwaar papier.

Pieter Alewijns (1954)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Goviss

Lid sinds 2018
verkochte items
60 cm
79 cm
Starttijd:15-12-2018 om 13:26
Eindtijd:19-12-2018 om 22:53
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieEindhoven, Nederland