Pieter Alewijns - The goblet 2

Pieter Alewijns - The goblet 2 kopen? Bied vanaf 250!
  • Pieter Alewijns (1954)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2018
StijlRomantisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen79 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer mooie collage ets, met de hand ingekleurd op zwaar papier.

Binnen Nederland € 11,00

Starttijd15-12-2018 om 13:26
Eindtijd19-12-2018 om 22:53
Openingsbod € 250
ObjectlocatieEindhoven,  Nederland