Pieter Alewijns - Ydill fantastic

Pieter Alewijns - Ydill fantastic kopen? Bied vanaf 375!
  • Pieter Alewijns (1954)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2018
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Romantisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 82.5 x 55.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeer mooie zeefdruk, met de hand ingekleurd op zwaar papier.
Binnen Nederland € 11,00

Pieter Alewijns (1954)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Goviss
Lid sinds 2018
0 verkochte items
55.5 cm
82.5 cm