Pilipili Mulongoy - geen titel

Pilipili Mulongoy - geen titel kopen? Bied vanaf 3500!
Pilipili Mulongoy - geen titel kopen? Bied vanaf 3500!Pilipili Mulongoy - geen titel kopen? Bied vanaf 3500!
  • Pilipili Mulongoy (1914-2007)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1982
Stijl Afrikaans
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 72 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
zeer speciaal werk van de afrikaanse kunstenaar PILI PILI MULONGOY
op doek in olie,  komt uit een familiecollectie in Congo Brazaville
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Cannes, Frankrijk
Binnen Frankrijk € 5,60
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie Gratis verzending
Wereldwijd Gratis verzending

Pilipili Mulongoy (1914-2007)

Congolees Congolees Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Bruno12
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (1)
93 cm
72 cm