Pino Procopio - San Sebastiano

Pino Procopio - San Sebastiano kopen? Bied vanaf 500!
Pino Procopio - San Sebastiano kopen? Bied vanaf 500!Pino Procopio - San Sebastiano kopen? Bied vanaf 500!Pino Procopio - San Sebastiano kopen? Bied vanaf 500!Pino Procopio - San Sebastiano kopen? Bied vanaf 500!Pino Procopio - San Sebastiano kopen? Bied vanaf 500!Pino Procopio - San Sebastiano kopen? Bied vanaf 500!Pino Procopio - San Sebastiano kopen? Bied vanaf 500!Pino Procopio - San Sebastiano kopen? Bied vanaf 500!Pino Procopio - San Sebastiano kopen? Bied vanaf 500!Pino Procopio - San Sebastiano kopen? Bied vanaf 500!
  • Pino Procopio (1954)
Jaartal1990
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 25 cm (h x b)
Lijst50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Pino Procopio (1954)

San Sebastiano,  de heilige die in ongenade viel bij de keizer en vervolgens met pijlen werd doorzeefd. Door Procopio afgebeeld als visser waarbij hij de pijlen verving door zwaardvissen. Hij lijkt hier een verwijzing te maken naar de gelijknamige Spaanse plaats aan de Golf van Biskaje.

In essenhouten frame.
CoA in de vorm van door de kunstenaar gesigneerde foto.
Het werk heeft een geschatte galeriewaarde van EUR 1000 - 1500 (Bron: Gigarte Casa d'Aste)

Pino Procopio (1954)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
35 cm
50 cm
25 cm
40 cm
Starttijd:22-10-2022 om 00:30
Eindtijd:05-11-2022 om 15:15
Openingsbod € 500
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa