Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Zwart art deco ribbel vaasje - Verkocht

Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Zwart art deco ribbel vaasje kopen? Bied vanaf 28!
Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Zwart art deco ribbel vaasje kopen? Bied vanaf 28!Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Zwart art deco ribbel vaasje kopen? Bied vanaf 28!Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Zwart art deco ribbel vaasje kopen? Bied vanaf 28!Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Zwart art deco ribbel vaasje kopen? Bied vanaf 28!Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Zwart art deco ribbel vaasje kopen? Bied vanaf 28!
  • Plateelfabriek Schoonhoven N.V. (1920)
TypeGlas / Keramiek
Periode1930 t/m 1949
StijlArt Deco
Afmetingen12 cm x 10 cm x 10 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd
Zwart art deco ribbel vaasje van plateelbakkerij Schoonhoven. Het vaasje is niet gemerkt.

Vaas heeft twee ingekleurde flinters

Dit item is verkocht voor 32,20 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-02-2020 om 18:33
Eindtijd:12-03-2020 om 12:30
KarinA
12 mrt. / 12:23
€ 28