Zeer mooie vaas van de Delftse aardewerk fabrikant De Porceleyne Fles. De vaas is gemerkt met het teken van de Porceleyne fles, van de jaarletters AJ, die staan voor 1914 en de initialen van de schilder AV of VA die staan voor Th.van Arum werkzaam van 1890 -1945.Ook getal 580 staat aan de onderzijde vermeld. Vaas is in perfecte staat. Zou kunnen zijn dat er ooit een deksel bij gezeten heeft.
Zeer Goed
Geen chips of zoiets, voor zijn leeftijd een perfect item
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Merchtem belgië, België
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,50
Naar Nederland
€ 20,20
€ 21,50
Europese Unie
€ 21,50
Wereldwijd
€ 46,80