Porceleyne Fles - Vaas 1914

Porceleyne Fles - Vaas 1914 kopen? Bied vanaf 65!
Porceleyne Fles - Vaas 1914 kopen? Bied vanaf 65!Porceleyne Fles - Vaas 1914 kopen? Bied vanaf 65!Porceleyne Fles - Vaas 1914 kopen? Bied vanaf 65!Porceleyne Fles - Vaas 1914 kopen? Bied vanaf 65!Porceleyne Fles - Vaas 1914 kopen? Bied vanaf 65!Porceleyne Fles - Vaas 1914 kopen? Bied vanaf 65!Porceleyne Fles - Vaas 1914 kopen? Bied vanaf 65!Porceleyne Fles - Vaas 1914 kopen? Bied vanaf 65!Porceleyne Fles - Vaas 1914 kopen? Bied vanaf 65!
  • Porceleyne Fles (1653)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 1914
Stijl Art Deco
Afmetingen 22 x 12 x 20 cm (h x b x d)
Gemerkt Handgesigneerd
Zeer mooie vaas van de Delftse aardewerk fabrikant De Porceleyne Fles. De vaas is gemerkt met het teken van de Porceleyne fles, van de jaarletters AJ, die staan voor 1914 en de initialen van de schilder AV of VA die staan voor Th.van Arum werkzaam van 1890 -1945.Ook getal 580
staat aan de onderzijde vermeld. Vaas is in perfecte staat. Zou kunnen zijn dat er ooit een deksel bij gezeten heeft.
Geen chips of zoiets, voor zijn leeftijd een perfect item
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Merchtem belgië, België
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 20,20
Naar Duitsland € 21,50
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 46,80