Potterie Kennemerland - Vaas model 126 - Verkocht

Potterie Kennemerland - Vaas model 126 kopen? Bied vanaf 20!
Glas / Keramiek

Potterie Kennemerland - Vaas model 126 kopen? Bied vanaf 20!Potterie Kennemerland - Vaas model 126 kopen? Bied vanaf 20!Potterie Kennemerland - Vaas model 126 kopen? Bied vanaf 20!
  • Potterie Kennemerland (1920)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Periode 1910 t/m 1929
Stijl Art Deco
Afmetingen 28 x 20 cm (h x b)
Gemerkt Handgesigneerd
Kopergroene vaas met art deco motief
ConditieBeschadigd
Beschadigd aan de randen

Potterie Kennemerland (1920)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  GideonW
Lid sinds 2020
1 verkochte items
20 cm
28 cm