Potterie Ravelli - Asbak met craquele glazuur

Potterie Ravelli - Asbak met craquele glazuur kopen? Bied vanaf 1!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Potterie Ravelli - Asbak met craquele glazuur kopen? Bied vanaf 1!Potterie Ravelli - Asbak met craquele glazuur kopen? Bied vanaf 1!Potterie Ravelli - Asbak met craquele glazuur kopen? Bied vanaf 1!Potterie Ravelli - Asbak met craquele glazuur kopen? Bied vanaf 1!Potterie Ravelli - Asbak met craquele glazuur kopen? Bied vanaf 1!Potterie Ravelli - Asbak met craquele glazuur kopen? Bied vanaf 1!Potterie Ravelli - Asbak met craquele glazuur kopen? Bied vanaf 1!Potterie Ravelli - Asbak met craquele glazuur kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Potterie Ravelli (1942-1977)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlSixties/Plastic Age
Afmetingen4 cm x 13 cm x 13 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Asbak met craquele glazuur van Potterie Ravelli uit Valkenburg (ZH). Voorzien van ingedrukt merk.

De asbak heeft twee flintertjes

Dit item is verkocht voor 1,15(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:31-07-2020 om 22:26
Eindtijd:03-08-2020 om 21:39

Biedingen (1):

alfred1960
3 aug. / 14:01
€ 1