Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1950 t/m 1979 |
Afmetingen | 13 x 18 x 11 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Het servies bestaat uit de volgende onderdelen:
1x Theepot
H 13 x B 18 x D 11 cm
De tuit van de pot is beschadigd.
1x Schenkkom
H 8,5 x B 16 x 14,5 cm
De rand mist een scherf.
6x Kopjes
H 6 x B 8 x 6 cm
Vier kopjes zijn beschadigd langs de rand en langs de voet.
9x Schotels
H 1,5 x B 11,5 x D 11,5 cm
4x Bekers
H 6,5 x B 6 x D 6 cm
De bekers zijn ruw langs de randen. Één beker mist een scherf uit het glazuur langs de rand, een andere beker is beschadigd aan de drie-poot.
3x Grote kandelaars
H 5,5 x B 11 x D 11 cm
Twee kandelaars zijn beschadigd langs de rand.
4x Kleine kandelaars
H 4 x B 7 x D 7 cm
Drie kandelaars zijn beschadigd langs de rand en missen scherven, waarvan eentje erg beschadigd is.
1x Suikervaatje
H 4 x B 11 x D 9,5 cm
Het vaatje is beschadigd langs de rand.
1x Roomflesje
H 5 x B 4 x D 4 cm
Is beschadigd aan de glazuurlaag lans de rand.
1x Schoteltje
H 2 x B 8 x D 8 cm
Voor alle onderdelen geldt, zoals ook toegelicht bij conditie hieronder, dat alle onderdelen gebruiksschade hebben, hier en daar beschadigd zijn en een beetje vuil zijn.
Administratieve code:
QQLC
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Bijna elk onderdeel heeft wel een kleine beschadiging (kras, gechipped, etc.) en is goed gebruikte staat. Niet elk onderdeel is schoon. Bijzonderheden per onderdeel worden beschreven in de omschrijving hierboven. | |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 8-4-2019 om 15:05 |
Eindtijd | 22-4-2019 om 21:15 |