Pottery Basalt - Studio keramisch porseleinen bord model Vissen kleur groen - Verkocht

Pottery Basalt - Studio keramisch porseleinen bord model Vissen kleur groen kopen? Bied vanaf 15!
Glas / Keramiek

Pottery Basalt - Studio keramisch porseleinen bord model Vissen kleur groen kopen? Bied vanaf 15!Pottery Basalt - Studio keramisch porseleinen bord model Vissen kleur groen kopen? Bied vanaf 15!Pottery Basalt - Studio keramisch porseleinen bord model Vissen kleur groen kopen? Bied vanaf 15!Pottery Basalt - Studio keramisch porseleinen bord model Vissen kleur groen kopen? Bied vanaf 15!Pottery Basalt - Studio keramisch porseleinen bord model Vissen kleur groen kopen? Bied vanaf 15!Pottery Basalt - Studio keramisch porseleinen bord model Vissen kleur groen kopen? Bied vanaf 15!
  • Pottery Basalt (1995)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Periode 2000 t/m Heden
Stijl Contemporary
Afmetingen 2 x 19 x 19 cm (h x b x d)
Gemerkt Handgesigneerd
Studio keramisch porseleinen bord model Vissen kleur groen, uitgevoerd door Pottery Basalt uit Den Haag. Gesigneerd aan de achterzijde.
Onbeschadigde conditie.
Binnen Nederland € 10,00

Pottery Basalt (1995)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  woerro
2242 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
19
2
19