Prachtig indonesische Aquarel; Soewardja (1900), gesigneerd - Verkocht

Prachtig indonesische Aquarel; Soewardja (1900),  gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Prachtig indonesische Aquarel; Soewardja (1900),  gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!Prachtig indonesische Aquarel; Soewardja (1900),  gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  JBK
FA. (21)

404 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

Soewardja (1900).

"Straatleven".

 Aquarel, gesigneerd.

Motief: 24cm x 25cm.

Lijst: 37xm x 40cm.

Lijst, ontspiegeld glas en ophangwerk.

Verzenden mogelijk.

Over kunstenaar zelf:

Dit is een originele gesigneerde aquarel van Soewardja een kunstenaar van de Mooi Indië school, die werd geboren in 1900. "MOOI INDIE is de Nederlandse naam van een vooroorlogse school voor Indonesische kunstenaars.
Dit origineel werd geschilderd omstreeks 1930/1940.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  JBK
FA. (21)

404 verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:04-09-2014 om 20:00
Eindtijd:14-09-2014 om 20:00
johnyq
13 sep. / 13:17
€ 75