Prachtige Italiaanse Zilveren (925) Collier hanger ingelegd met parelmoer - Verkocht

Prachtige Italiaanse Zilveren (925) Collier hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 40!
Prachtige Italiaanse Zilveren (925) Collier hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 40!Prachtige Italiaanse Zilveren (925) Collier hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 40!Prachtige Italiaanse Zilveren (925) Collier hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 40!Prachtige Italiaanse Zilveren (925) Collier hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 40!Prachtige Italiaanse Zilveren (925) Collier hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 40!Prachtige Italiaanse Zilveren (925) Collier hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 40!Prachtige Italiaanse Zilveren (925) Collier hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 40!Prachtige Italiaanse Zilveren (925) Collier hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 40!
  • Sieraden
TypeSieraden
TechniekZilver
OnderwerpKetting
Afmetingen40 cm x 0.1 cm x 0.4 cm (h x b x d)
Gewicht4.75 gram
GemerktBuitenlands keur
Prachtige Italiaanse Zilveren Collier met hanger ingelegd met parelmoer.

Het collier is 40 cm lang en weegt 4,75 gram.

Het collier is gemerkt met 925 & Italy.

Sieraden

Alle sieraden (134)
Geplaatst door  IGS_89
FA. (2)

Lid sinds 2021
86 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
0.1
40
0.4
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-08-2022 om 19:22
Eindtijd:23-08-2022 om 19:29
LucsKunst
18 aug. / 19:36
€ 40