Raymond Pettibon - Item uit de serie point d'ironie - Verkocht

Raymond Pettibon - Item uit de serie point d'ironie kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Raymond Pettibon - Item uit de serie point d'ironie kopen? Bied vanaf 10!Raymond Pettibon - Item uit de serie point d'ironie kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Raymond Pettibon (1957)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal2016
TechniekVaria
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Raymond PettibonItem uit de serie point d'ironieUitgever; Agnes B30 x 40 cmsoftcoverkunstenaarsuitgave8 paginasBladvullend geillustreerduitgegeven als een krant

minimale gebruikssporen langs de rechterrand

Raymond Pettibon (1957)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
30 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:07-05-2019 om 07:28
Eindtijd:28-06-2019 om 07:21
Hastings_94
27 jun. / 21:22
€ 10