Rene Magritte - Zincografie. Elle a mis son smoking.

Rene Magritte - Zincografie. Elle a mis son smoking. kopen? Bied vanaf 99!
Rene Magritte - Zincografie. Elle a mis son smoking. kopen? Bied vanaf 99!Rene Magritte - Zincografie. Elle a mis son smoking. kopen? Bied vanaf 99!Rene Magritte - Zincografie. Elle a mis son smoking. kopen? Bied vanaf 99!Rene Magritte - Zincografie. Elle a mis son smoking. kopen? Bied vanaf 99!Rene Magritte - Zincografie. Elle a mis son smoking. kopen? Bied vanaf 99!Rene Magritte - Zincografie. Elle a mis son smoking. kopen? Bied vanaf 99!Rene Magritte - Zincografie. Elle a mis son smoking. kopen? Bied vanaf 99!Rene Magritte - Zincografie. Elle a mis son smoking. kopen? Bied vanaf 99!
  • Rene Magritte (1898-1967)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1927
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 x 26 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Bladmuziek.
Ontwerp door Magritte.
Algemeen redelijk goede staat gezien ouderdom.
Zie foto's voor eigen oordeel kwaliteit.
Druk zincografie.
Goed gezien ouderdom.
Zie foto's.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Rene Magritte (1898-1967)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Akke
527 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
26 cm
33 cm
Starttijd11-7-2023 om 22:56
Eindtijd16-7-2023 om 22:28
Openingsbod € 99
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland