Rian Kok - Naar de lis

Rian Kok - Naar de lis kopen? Bied vanaf 75!
Rian Kok - Naar de lis kopen? Bied vanaf 75!Rian Kok - Naar de lis kopen? Bied vanaf 75!Rian Kok - Naar de lis kopen? Bied vanaf 75!
  • Rian Kok (1959)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2023
TechniekCollage
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen31 cm x 24 cm (h x b)
Passe-partout40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Delen van monoprints van bloemen zijn opnieuw verwerkt in een collage. Deze laat een helder en warm kleurenpalet zien met een duidelijke compositie. Het werk oogt gelaagd.
In een passepartout van 30 bij 40 is het een aangenaam werk om naar te kijken.

Rian Kok (1959)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Mooievondst63

Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
30 cm
40 cm
24 cm
31 cm
Sluit over 1d 23u 18m 07s
Openingsbod€ 75
Veilingkosten : 15%
ObjectlocatieAmersfoort,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland
Starttijd18-3-2023 om 14:43
Eindtijd1-4-2023 om 22:15