Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bijzonder krachtig werk van deze beroemde Italiaanse kunstenaar. De oorspronkelijke tekeningen, in meerdere tinten krijt, zijn portretten van bestaande vrouwen en dus geen fantasiefiguren.
Kunstenaar: Riccardo Benvenuti. (Italië 1939)
Titel: Giulia. Een zeer krachtig portret.
Materiaal: Mooie Lithografie op zwaar Bütten papier.
Afmetingen blad; 71 x 50 cm.
Afmetingen beeld: 61 x 45 cm.
Signatuur: r.o. Handgesigneerd in potlood.
Oplage: 112/125.
Jaar: 2017. (Het oorspronkelijke werk kan ouder zijn)
Conditie: in uitstekende staat.
Verzending: Door Post.NL met Track en Trace € 12,50 (NL) Naar België € 20,-
ZZIM
Starttijd | 19-5-2018 om 14:00 |
Eindtijd | 25-5-2018 om 20:00 |
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |