Jacobus Schijnvoet - Slot van Abcoude, originele kopergravure, 1711
Klaas Gubbels - houtsnede: huiskamerorkest (nieuwe lijst!)
Fenneke van der Elst - Drie lelies III
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 205 cm (h x b) |
Incl. lijst | 72 x 207 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Goede staat, geen beschadigingen | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Dongen, Nederland |
Objectlocatie | Dongen, Nederland |
Starttijd | 11-5-2019 om 13:49 |
Eindtijd | 19-5-2019 om 10:52 |