950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1981 |
Techniek | Pastel/Krijt |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie pasteltekening van Remi Pope. Naast kunstenaar ook eenn activistisch SP-Tweede Kamerlid. Gesigneerd op het vel waar de tekening opgeplakt zit door de kunstenaar.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem en na aankoop ophalen of toegezonden krijgen via aangetekende pakketpost.
Tijdens de pandemie kunt u uw aankopen gratis laten opslaan in onze
speciale opslagruimte.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 3-5-2022 om 14:33 |
Eindtijd | 20-5-2022 om 8:02 |