Rob Brandt - Theepot - Verkocht

Rob Brandt - Theepot kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Rob Brandt - Theepot kopen? Bied vanaf 50!Rob Brandt - Theepot kopen? Bied vanaf 50!Rob Brandt - Theepot kopen? Bied vanaf 50!Rob Brandt - Theepot kopen? Bied vanaf 50!Rob Brandt - Theepot kopen? Bied vanaf 50!Rob Brandt - Theepot kopen? Bied vanaf 50!Rob Brandt - Theepot kopen? Bied vanaf 50!Rob Brandt - Theepot kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Godin

Lid sinds 2022
1 verkochte items
  • Rob Brandt (1946)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1973
Afmetingen16 cm x 24 cm x 16 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Een uniek exemplaar van Rob brandt in zijn begin jaren.
Titel onbekend

Een uniek theepotje gemaakt door Rob Brandt.

Er zitten twee kleine beschadigingen op .

Rob Brandt (1946)

Alle items van deze designer
Geplaatst door  Godin

Lid sinds 2022
1 verkochte items
24
16
16
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-04-2022 om 18:08
Eindtijd:19-04-2022 om 20:48
Umjetnost3751
15 apr. / 22:00
€ 50