| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Jaartal | 2003 |
| Techniek | Stift |
| Drager | Papier |
| Stijl | Modern |
| Onderwerp | Figuren |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 12 x 19 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 21 x 27 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Originele tekening met marker van Rob Scholte, met potlood gesigneerd en gedateerd (2003). In eenvoudige houten lijst, achter glas. In goede conditie. Herkomst: Rob Scholte Museum.
Afmetingen: 27cm x 21cm (incl. lijst), 19cm x 12cm (blad)
| Conditie | |||||||||
| Conditie | Goed | ||||||||
| Wat kleine vouwtjes en vlekjes in het blad. | |||||||||
| Transport | |||||||||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Diemen, Nederland | ||||||||
| Betalen | U dient de aankoop vooraf via ons betaalsysteem te voldoen. Betalen bij afhalen op locatie is niet mogelijk. | ||||||||
| Verzenden | Pakketpost | ||||||||
| Prijs | Tot 5 kg.
| Garantie | |||||||||