Rob Scholte - Lucifer in paradise, originele collage op paneel (61 x 61, handgesigneerd) - Verkocht

Rob Scholte - Lucifer in paradise, originele collage op paneel (61 x 61, handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 350!
Rob Scholte - Lucifer in paradise, originele collage op paneel (61 x 61, handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 350!Rob Scholte - Lucifer in paradise, originele collage op paneel (61 x 61, handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 350!Rob Scholte - Lucifer in paradise, originele collage op paneel (61 x 61, handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 350!Rob Scholte - Lucifer in paradise, originele collage op paneel (61 x 61, handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 350!Rob Scholte - Lucifer in paradise, originele collage op paneel (61 x 61, handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 350!Rob Scholte - Lucifer in paradise, originele collage op paneel (61 x 61, handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 350!Rob Scholte - Lucifer in paradise, originele collage op paneel (61 x 61, handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 350!Rob Scholte - Lucifer in paradise, originele collage op paneel (61 x 61, handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 350!Rob Scholte - Lucifer in paradise, originele collage op paneel (61 x 61, handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 350!
  • Rob Scholte (1958)
Jaartal2008
TechniekCollage
DragerPaneel
StijlStreet Art
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen61 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Originele, karakteristieke collage van Rob Scholte.  Dus geen print of een replica maar een originele collage van honderden plaatjes en etiketten op een houten paneel geplakt door Scholte zelf.  In verso met marker gesigneerd, getiteld en gedateerd (2008).  In zeer goede conditie.  Herkomst: Rob Scholte Museum.

Afmetingen: 61cm x 61cm

Dit item wordt bij sterke voorkeur opgehaald maar het kan eventueel goed verpakt en aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.

Rob Scholte (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (33)

Geplaatst door  Rosser
FA. (180)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (231)
61 cm
61 cm
Dit item is verkocht voor 425,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-01-2023 om 15:18
Eindtijd:30-01-2023 om 20:33
Biedingen (2)
Peggy123
30 jan. / 20:27
€ 370
Limelight0833
30 jan. / 09:48
€ 350