Rob Scholte - Lucifers - Verkocht

Rob Scholte - Lucifers kopen? Bied vanaf 10!
Fotografie

Rob Scholte - Lucifers kopen? Bied vanaf 10!Rob Scholte - Lucifers kopen? Bied vanaf 10!Rob Scholte - Lucifers kopen? Bied vanaf 10!Rob Scholte - Lucifers kopen? Bied vanaf 10!Rob Scholte - Lucifers kopen? Bied vanaf 10!Rob Scholte - Lucifers kopen? Bied vanaf 10!Rob Scholte - Lucifers kopen? Bied vanaf 10!Rob Scholte - Lucifers kopen? Bied vanaf 10!Rob Scholte - Lucifers kopen? Bied vanaf 10!Rob Scholte - Lucifers kopen? Bied vanaf 10!
  • Rob Scholte (1958)
Type kunstwerk Fotografie
Jaartal 2007
Techniek Digitale Print
Stijl Klassiek
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 26 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Rob Scholte Lucifers.
Super leuke schilderijtjes.
Er mist op sommige lijstjes de verstevigingen. Verder zijn ze nog in goede staat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Assen, Nederland
Binnen Nederland € 7,25
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico