Rob Scholte - Rob Scholte, Lucifer in Paradise 2007, 2 items - Verkocht

Rob Scholte - Rob Scholte, Lucifer in Paradise 2007, 2 items kopen? Bied vanaf 39!
Prenten & Uitgaves

  • Rob Scholte (1958)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Varia
Stijl Modern
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd

Print op kunststof, hoogte: 25.0 cm, breedte: 25.0 cm.
Twee verschillende, elk met certifcaat en genummerd. Gesigneerd in de druk.

Het werk Lucifer in Paradise bestaat uit reproducties van collages van luciferdoosjes uit de twintigste eeuw Luciferdoosjes zijn lange tijd geliefde verzamelobjecten geweest en werden geproduceerd in series, waarbij de doosjes voorzien werden van afbeeldingen van televisie- of popsterren, vogels of bezienswaardigheden uit de hele wereld, of logo’s van sigarettenmerken of hotels.

 In het werk van Rob Scholte staat hergebruik van bestaande afbeeldingen centraal.
Vanwege het afwijzen van modernistische waarden als originaliteit, authenticiteit en uniciteit wordt het werk van Scholte gerekend tot het postmodernisme.

Conditie; nieuwstaat.

Binnen Nederland € 11,11
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Rob Scholte (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (48)

Geplaatst door  mplein
Lid sinds 2017
502 verkochte items
Alle items (0)
25 cm
25 cm