| Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
| Periode | 2000 t/m Heden |
| Techniek | Varia |
| Stijl | Modern |
| Afmetingen | 25 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Print op kunststof, hoogte: 25.0 cm, breedte: 25.0 cm.
Twee verschillende, elk met certifcaat en genummerd. Gesigneerd in de druk.
Het werk Lucifer in Paradise bestaat uit reproducties van collages van luciferdoosjes uit de twintigste eeuw Luciferdoosjes zijn lange tijd geliefde verzamelobjecten geweest en werden geproduceerd in series, waarbij de doosjes voorzien werden van afbeeldingen van televisie- of popsterren, vogels of bezienswaardigheden uit de hele wereld, of logo’s van sigarettenmerken of hotels.
In het werk van Rob Scholte staat hergebruik van bestaande afbeeldingen centraal.
Vanwege het afwijzen van modernistische waarden als originaliteit, authenticiteit en uniciteit wordt het werk van Scholte gerekend tot het postmodernisme.
Conditie; nieuwstaat.
| Conditie | |||||||
| Conditie | Nieuwstaat | ||||||
| Transport | |||||||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Obbicht, Nederland | ||||||
| Verzenden | Pakketpost | ||||||
| Prijs | Tot 5 kg.
| Garantie | |||||||