| Type kunstwerk | Bijzondere Uitgaves |
| Periode | 2000 t/m Heden |
Print op linnen. Hoogte: 25.0 cm, breedte: 25.0 cm.
Totaal vier verschillende, elk met certificaat en genummerd, doch bij één ontbreekt er een nummer. Gesigneerd in de druk.
In het werk van Rob Scholte staat hergebruik van bestaande afbeeldingen centraal. Wegens het afwijzen van modernistische waarden als originaliteit, authenticiteit en uniciteit wordt het werk van Scholte gerekend tot het postmodernisme.
Werkjes verkeren in goede staat doch doen wat flets aan.
| Transport | |
| Garantie | |