Rob Scholte - ROB SCHOLTE - Lucifer in paradise - 4 werken - Verkocht

ROB SCHOLTE - Lucifer in paradise - 4 werken kopen? Bied vanaf 40!
Bijzondere Uitgaves

ROB SCHOLTE - Lucifer in paradise - 4 werken kopen? Bied vanaf 40!ROB SCHOLTE - Lucifer in paradise - 4 werken kopen? Bied vanaf 40!ROB SCHOLTE - Lucifer in paradise - 4 werken kopen? Bied vanaf 40!ROB SCHOLTE - Lucifer in paradise - 4 werken kopen? Bied vanaf 40!ROB SCHOLTE - Lucifer in paradise - 4 werken kopen? Bied vanaf 40!
  • Rob Scholte (1958)
Type kunstwerk Bijzondere Uitgaves
Periode 2000 t/m Heden

Print op linnen. Hoogte: 25.0 cm, breedte: 25.0 cm.
Totaal vier verschillende, elk met certificaat en genummerd, doch bij één ontbreekt er een nummer.  Gesigneerd in de druk.
In het werk van Rob Scholte staat hergebruik van bestaande afbeeldingen centraal. Wegens het afwijzen van modernistische waarden als originaliteit, authenticiteit en uniciteit wordt het werk van Scholte gerekend tot het postmodernisme.

Werkjes verkeren in goede staat doch doen wat flets aan.