Robert Buyle - shark

Robert Buyle - shark kopen? Bied vanaf 60!
Robert Buyle - shark kopen? Bied vanaf 60!Robert Buyle - shark kopen? Bied vanaf 60!Robert Buyle - shark kopen? Bied vanaf 60!
  • Robert Buyle (1953)
Jaartal2022
TechniekAcryl
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Abstract werkje op Canson papier A3 formaat in acryl
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Turnhout, België
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 30,30

Robert Buyle (1953)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  ramga
Lid sinds 2021
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
30 cm
45 cm
Starttijd6-12-2023 om 9:44
Eindtijd20-12-2023 om 21:15
Openingsbod € 60
ObjectlocatieTurnhout,  België