Unica van Robert Zandvliet.
Gouacheverf en krijt op papier.
Gesigneerd, gedateerd en genummerd op achterzijde.
Nummer 97 van 100 VERSCHILLENDE en UNIEKE werken, gemaakt in 2017 in opdracht van de Rabobank. De werken zijn destijds exclusief aan het personeel van de Rabobank te koop aangeboden.
De inspiratie voor deze werken is het boek "De laatste Wildernis" van Robert Macfarlane, waarin beschreven wordt dat de mens het wilde liefheeft volgens de Chinese kunstzinnige traditie Shan-Shui (rivieren en bergen).
Robert Zandvliet woont en werkt in Haarlem en bezocht de kunstacademie in Kampen. Zandvliet won in 1994 de Prix de Rome en is sindsdien nationaal en internationaal erg succesvol met zijn schilderijen.
Hij exposeerde in vele gerenommeerde nationale en internationale musea, waarvan vele ook zijn werken hebben aangekocht.
Maten:
56,5 cm hoog
41,4 cm breed
In nieuwstaat.
Het papier is in dit geval door de kunstenaar bewust gekreukt om lijnen en diepte in het kunstwerk te creëren.
Wordt zorgvuldig verpakt, aangetekend en verzekerd verzonden.
Omdat voor aflevering een handtekening vereist is, dient er iemand aanwezig te zijn om het pakket in ontvangst te nemen.