Ron Meilof - Eendjes

Ron Meilof - Eendjes kopen? Bied vanaf 695!
Ron Meilof - Eendjes kopen? Bied vanaf 695!Ron Meilof - Eendjes kopen? Bied vanaf 695!Ron Meilof - Eendjes kopen? Bied vanaf 695!Ron Meilof - Eendjes kopen? Bied vanaf 695!Ron Meilof - Eendjes kopen? Bied vanaf 695!Ron Meilof - Eendjes kopen? Bied vanaf 695!Ron Meilof - Eendjes kopen? Bied vanaf 695!Ron Meilof - Eendjes kopen? Bied vanaf 695!Ron Meilof - Eendjes kopen? Bied vanaf 695!Ron Meilof - Eendjes kopen? Bied vanaf 695!Ron Meilof - Eendjes kopen? Bied vanaf 695!
  • Ron Meilof (1953-2016)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2003
Drager Paneel
Stijl Realistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig orgineel schilderij van Ron Meilof, genaamd 'eendjes'

Prachtig gedetailleerd werk van een landelijk zomers tafereel met eenden als hoofdonderwerp en op de achtergrond een mooie boerderij!

Mooi ingelijst, in goede staat.

Algehele goede staat, zie laatste 2 foto's voor wat kleine plekjes, doet niets af aan het geheel
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00

Ron Meilof (1953-2016)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  HAantjes
Lid sinds 2023
2 verkochte items
Alle items (3)
80 cm
60 cm
60 cm
40 cm