Ronald Coffie - Acryl op doek, Twee figuren - Ingelijst - Verkocht

Ronald Coffie - Acryl op doek, Twee figuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Ronald Coffie - Acryl op doek, Twee figuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Ronald Coffie - Acryl op doek, Twee figuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Ronald Coffie - Acryl op doek, Twee figuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Ronald Coffie - Acryl op doek, Twee figuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Ronald Coffie - Acryl op doek, Twee figuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Ronald Coffie - Acryl op doek, Twee figuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Ronald Coffie - Acryl op doek, Twee figuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Ronald Coffie - Acryl op doek, Twee figuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Ronald Coffie (1944)
Jaartal1984
TechniekAcryl
StijlAbstract
OnderwerpErotiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen89 cm x 79.5 cm (h x b)
Lijst92 cm x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een intieme, abstracte compositie van twee naakte vrouwelijke figuren, geschilderd door Haags kunstenaar Ronald Coffie. Handgesigneerd linksonder.

ConditieRedelijk

Krasjes en wat vuil in het doek.

Ronald Coffie (1944)

Caribisch Nederland Caribisch Nederland

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (350)

Lid sinds 2010
48220 verkochte items
Alle items van deze verkoper (656)
82.5 cm
92 cm
79.5 cm
89 cm
Dit item is verkocht voor 44,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-11-2022 om 13:29
Eindtijd:26-11-2022 om 19:45
Biedingen (10)
HermaNiekoop
26 nov. / 19:38
€ 39
takamine
26 nov. / 19:37
€ 34
HermaNiekoop
26 nov. / 19:34
€ 29
takamine
26 nov. / 19:33
€ 24
HermaNiekoop
26 nov. / 19:33
€ 23
HermaNiekoop
19 nov. / 21:04
€ 17
takamine
19 nov. / 21:04
€ 12
takamine
19 nov. / 21:03
€ 5
HermaNiekoop
19 nov. / 21:03
€ 3
takamine
16 nov. / 23:20
€ 1