Rosina Wachtmeister - Grote ingelijste tegel “ Ritorno a Porto “. Limited Edition - Verkocht

Rosina Wachtmeister - Grote ingelijste tegel “ Ritorno a Porto “. Limited Edition kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Rosina Wachtmeister - Grote ingelijste tegel “ Ritorno a Porto “. Limited Edition kopen? Bied vanaf 85!Rosina Wachtmeister - Grote ingelijste tegel “ Ritorno a Porto “. Limited Edition kopen? Bied vanaf 85!Rosina Wachtmeister - Grote ingelijste tegel “ Ritorno a Porto “. Limited Edition kopen? Bied vanaf 85!Rosina Wachtmeister - Grote ingelijste tegel “ Ritorno a Porto “. Limited Edition kopen? Bied vanaf 85!Rosina Wachtmeister - Grote ingelijste tegel “ Ritorno a Porto “. Limited Edition kopen? Bied vanaf 85!Rosina Wachtmeister - Grote ingelijste tegel “ Ritorno a Porto “. Limited Edition kopen? Bied vanaf 85!Rosina Wachtmeister - Grote ingelijste tegel “ Ritorno a Porto “. Limited Edition kopen? Bied vanaf 85!Rosina Wachtmeister - Grote ingelijste tegel “ Ritorno a Porto “. Limited Edition kopen? Bied vanaf 85!Rosina Wachtmeister - Grote ingelijste tegel “ Ritorno a Porto “. Limited Edition kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Waterman01
FA. (5)

Lid sinds 2019
303 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Rosina Wachtmeister (1939)
Jaartal1990
DragerGlas
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 19 cm (h x b)
Lijst33 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Unieke grote ingelijste tegel met een afbeelding van een haven met een bootje, huisjes en een stralende zon.
Limited Edition: nr. 2602 / 3000 exemplaren

Titel “ Ritorno a Porto “
Materiaal: keramiek met houten lijst.
Afmetingen: 33 x 27 cm
Kunstenares : Rosina Wachtmeister  / Goebel
De tegel verkeert in zeer goede staat en wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden.
Zie ook mijn andere Wachtmeister items.

Rosina Wachtmeister (1939)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Waterman01
FA. (5)

Lid sinds 2019
303 verkochte items
27 cm
33 cm
19 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 97,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-12-2020 om 00:46
Eindtijd:20-12-2020 om 22:39
jasperdrost
20 dec. / 22:25
€ 85